Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD KREMA SO OZON 160mg/ml 30ml

  Производител: DERMOLINK
  Озонирана крема со 160мг озон.Се употребува при црвенило предизвикано од иритација,набиеници, акни и мозолчиња, изгореници, хемороиди,херпеси, испукани пети, рани на кожата, лузни од акни, рана од царски рез, дамки, дијабетични рани, инфекции кои се појавуваат на кожата, постоперативен белег, рани од долго лежење (лат.: Decubitus).
  2.542,00 ден
  i h
  *
  *
  *