Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD KREMA ZA SONCE 50SPF 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Крема за сонце 50 СПФ.Оваа крема овозможува оптимална заштита од штетните УВА и УВБ зрачења. Притоа, ја штити кожата од штетните влијанија на сонцето, а интензивната формула ја одржува кожата влажна.Треба да се нанесе 20 минути пред изложување на сонце.
  1.426,00 ден
  i h
  *
  *
  *