Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD MASLO SO OZON 40mg/ml 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Озонирано масло со 40мг озон.Помага при алергии, дерматофити, изгореници и отворени рани, херпеси, изгореници од сонце, брчки, иритации,воспаленија, убоди од инсекти, воспаление на усната слузокожа, псоријаза, егзема, сипаници, проблеми со забите и гингивата, акни и дамки, модрици.
  1.240,00 ден
  i h
  *
  *
  *