Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD MASLO SO OZON 80mg/ml 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Озонирано масло со 80мг озон.Помага при алергии, дерматофити, изгореници и отворени рани, херпеси, изгореници од сонце, рани од долго лежење лоши мириси на телото, брчки, иритации,воспаленија, изгореници од радијација, убоди од инсекти,мириси на стапалата и одржување на кожата на нозете,псоријаза, егзема, сипаници,модрици.
  1.364,00 ден
  i h
  *
  *
  *