Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD OZONIRAN GEL PROTIV CELULIT 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Гелот од озон реагира на маслените синџири преку бета-оксидација и ги отстранува од телото.Jа подобрува циркулацијата и помага во создавање на еластин и колаген во долниот слој на кожата.Освен озонирано маслиново масло, содржи и масло од портокал, рузмарин, алги,
  1.612,00 ден
  i h
  *
  *
  *