Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD SAMPON OZON-ARGAN-KERATIN330ml

  Производител: DERMOLINK
  Шампон со озон.Озонираното маслиново масло е зајакнато со кератин и арганово масло.Особено е ефикасен при проблеми со косата (иритации и егземи) и нејзино опаѓање.Шампонот од озон не содржи SLS-SLES, сол или парабен.
  868,00 ден
  i h
  *
  *
  *