Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD SERUM - ANTI HAIR LOSS 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Серумот против загуба на коса има специјална формула која се состои од plantafluid комплекс, бета глукан, d-пантенол,salmetto и растителни екстракти.Го забрзува растот на косата и го намалува губењето на косата.
  1.550,00 ден
  i h
  *
  *
  *