Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PHOTODERM AKN MAT SPF30 FLUID 40ml

  Производител: BIODERMA
  За кожа склона кон акни.Ексклузивна фотозаштита со двојно дејство. Превенира појава на акни и неправилности со помош на Fluidactiv™ патентот кој биолошки го регулира квалитетот на себумот. Овозможува оптимална УВА/УВБ заштита од сончевата радијација и ја активира природната одбрана на кожата, штити од ризик на оштетување на клетката и се бори против знаците на предвремено стареење на кожата.Употреба:нанесете неколкупати во текот на денот пред изложување на сонце.
  1.038,00 ден
  i h
  *
  *
  *