Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  POLSKI LEK S.A.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на WITAMINA D3 FORTE 4000 j.m. x 60 меки капсули

  WITAMINA D3 FORTE 4000 j.m. x 60 меки капсули

  Витамин Д3 е есенцијален за соодветен развој и одржување на здрави коски. Обезбедува подршка за соодветно функционирање на мускулите и на имуниот систем. Обезбедува соодветна апсорпција на калциум и фосфор, со што се одржуваат нормални нивоа на калциум во крвта и има улога во процесот на делба на клетките.
  436,00 ден
  Филтри Close