Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROMOPHARMA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на UROCIST X 15 Tabl.

  UROCIST X 15 Tabl.

  Уроцист-за заштита од циститис и инфекции на уринарен тракт. Состав: Д-маноза, екстракт од сув лист од мечкино грозје, сув екстракт од плод од боровинка, бета-глукан, целулоза, калциум фосфат, карбоксиметилцелулоза, магнезиум соли на масни киселини.
  583,00 ден
  Филтри Close