Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROPOLGOLA MED tbl x30

  Производител: ESI
  Диетески додаток, 100% природен,со дејство насочено кон природна благосостојба на грлото со вкус на мед.Формулиран е од состојки со синергистичко делување. Таблети за жвакање, содржат 60мг.екстракт од прополис, сладок корен, хеликризиум и мед.
  234,00 ден
  i h
  *
  *
  *