Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROPOLGOLA MENTA tbl.x30

  Производител: ESI
  Диетески додаток, 100% природен,со дејство насочено кон природна благосостојба на грлото со вкус на мента. Формулиран е од состојки со синергистичко делување. Таблети за жвакање, содржат 60мг екстракт од прополис, сладок корен,хеликризиум и мента.
  234,00 ден
  i h
  *
  *
  *