Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROPOLIS sol. 10% 15ml

  Производител: FITOFARM
  Прополис капки со 10%-тен етанолен екстракт на прополис,пропилен гликол.Употреба: се ставаат 10-15 капки на коцка шеќер или лажичка мед,3 пати дневно и постепено се растопуваат во уста или се земаат со мала количина на вода со која се исплакнува усната шуплина или се прави гаргара на грлото.При помали повреди на кожата или површински ранички,истите се премачкуваат со растворот.
  93,00 ден
  i h
  *
  *
  *