Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROPOLIS sol. 5% 15ml.

  Производител: FITOFARM
  Прополис капки за деца со 5%-тен екстракт на прополис во безалкохолен раствор.Употреба: се ставаат 20 капки на коцка шеќер или лажичка мед,3 пати дневно и постепено се растопуваат во уста.Кај деца до 7год.возраст се користат 10капки,3 пати дневно.За нега на непцата,се премачкува со ватирано стапче натопено во растворот од Прополис капките,3 пати дневно.
  84,00 ден
  i h
  *
  *
  *