Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  PROTECT gel za dezinfekcija 250ml

  Производител: FITOFARM
  Антисептик гел кој уништува бактерии и вируси.Се нанесува на суви раце и се остава да се исуши неколку секунди.Наменет за употреба во јавни установи,медицински установи,канцеларии,болници,градинки,училишта,ресторани и др.како и за употреба во домашни услови.
  120,00 ден
  i h
  *
  *
  *