Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  QYRA KOLAGEN AMP X21

  Производител: GELITA HEALTH
  QYRA – Intensive care collagen.Verisol-биоактивните колагенски пептиди директно го стимулираат метаболизмот на фибробластите на кожата да создаваат нов колаген, а со тоа ја зголемуваат хидратацијата и еластичноста а ја намалуваат и длабочината на брчките.Кожата се измазнува, станува мека, сјајна и затегната.
  2.522,00 ден
  i h
  *
  *
  *