Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  RILASTIL D-CLAR UNIFORMING AND DEPIGMENTING CREAM SPF50+ 50ml

  Производител: Istituto Ganassini
  Риластил Д-Клар крема за изедначување и депигментирање на тенот со СПФ 50+.Претставува нијансирана емулзија со заштитен фактор 50,наменета за дневна употреба,ги покрива хиперпигментираните делови на кожата при што овозможува нормален тен.За целосен интензивен третман против пеги се препорачува пред кремата да се нанесе Rilastil D-Clar депигментирачки концентрат во облик на капки.Ако кремата дојде во контакт со очи,добро исплакнете со вода.
  1.449,00 ден
  i h
  *
  *
  *