Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  RILASTIL XEROLACT ATOPIC CLEANSING OIL 250ml

  Производител: Istituto Ganassini
  Масло за туширање за сува кожа и кожа склона кон атопија,со омега 3,6,7 и 9,витамин Е,наменето за дневно чистење на лице и тело кај бебиња,деца и возрасни.Употреба: нанесете на влажна кожа со лесна масажа,а потоа исплакнете.Ако се користи растворено во када за бебиња,не е потребно плакнење.Избегнувајте контакт со очи.
  931,00 ден
  i h
  *
  *
  *