Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  RILASTIL XEROLACT ATOPIC INTENSIVE BALM 400ml

  Производител: Istituto Ganassini
  Интензивен балзам за сува кожа и кожа склона кон атопија.Навлажнува и обновува,со омега 3,6,7 и 9,витамин Е и Б5 и потасиум глициризинат.Богата и кремаста емулзија со брза апсорпција,длабоко ја храни и смирува кожата,ја навлажнува и обновува нејзината бариера.За возрасни,деца и бебиња.Употреба: се нанесува на чиста и сува кожа,еднаш или два пати дневно на лице и на целото тело,особено на делови кои се соочени со сувост и лупење на кожата после бањање или туширање.
  1.758,00 ден
  i h
  *
  *
  *