Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ROSELIANE ANTI REDNESS CREАM 40ml

  Производител: URIAGE
  Крема за нега на чувствителна кожа на лицето подложна на црвенило.Го ублажува и намалува црвенилото,го намалува чувството на топлина и затегнатост.Нанесете наутро и навечер особено во делот на црвенило на лицето (образи,околу очите и носот).
  798,00 ден
  i h
  *
  *
  *