Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  RUSKA VODA SPREJ 100ml

  Производител: FITOFARM
  Руска вода во облик на спреј е одлично средство за масажа.Содржи: бензокаин,прокаин,ментол,етанол,вода.Лесно се втрива при што освежува,смирува болки,помага при настинки,реума,ја релаксира мускулатурата на телото.
  119,00 ден
  i h
  *
  *
  *