Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SALUS HAUS

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на ALPENKRAFT 250ml растителен сируп од мед и етерични масла

  ALPENKRAFT 250ml растителен сируп од мед и етерични масла

  Алпенкрафт е растителен сируп кој меѓудругото содржи и Foeniculum vulgare (коморач) и Eucalyptus globulus (еукалиптус) кои благотворно и пријатно делуваат на грлото и гласните жици; Thymus vulgaris (мајчина душица) и Polygonum aviculare ( кисела трева) кои придонесуваат за благосостојба на градите и грлото.
  594,00 ден
  Филтри Close