Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SALVUM LAB

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на VITAMIN D3 2000IU x 60 капсули

  VITAMIN D3 2000IU x 60 капсули

  Витамин Д3 е есенцијален за соодветен развој и одржување на здрави коски. Обезбедува подршка за соодветно функционирање на мускулите и на имуниот систем. Обезбедува соодветна апсорпција на калциум и фосфор, со што се одржуваат нормални нивоа на калциум во крвта и има улога во процесот на делба на клетките.
  319,00 ден
  Слика на VITAMIN D3 4000IU x 60 капсули

  VITAMIN D3 4000IU x 60 капсули

  Витамин Д3 е есенцијален за соодветен развој и одржување на здрави коски. Обезбедува подршка за соодветно функционирање на мускулите и на имуниот систем. Обезбедува соодветна апсорпција на калциум и фосфор, со што се одржуваат нормални нивоа на калциум во крвта и има улога во процесот на делба на клетките.
  436,00 ден
  Филтри Close
  Min: 319,00 ден Max: 436,00 ден
  ден319 ден436