Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SEBIUM GEL MOUSSANT 200ml

  Производител: BIODERMA
  Пенест гел за миење и прочистување на комбинирана и масна кожа.Го регулира квалитетот на себумот без да ја исуши кожата.Збогатен со прочистувачки агенси, цинк глуконат и бакар сулфат, Sébium гелот ја чисти кожата и спречува прекумерно лачење на себум.Се измива.Употреба: наутро и/или навечер, секојдвено. Навлажнете го лицето. Мала количина од гелот втријте го меѓу дланките и со настанатата пена исчистете го лицето. Исплакнете со вода.
  854,00 ден
  i h
  *
  *
  *