Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SEBIUM GLOBAL CREME 30ml

  Производител: BIODERMA
  Интензивна прочистувачка крема за кожа склона кон акни и митесери.Придонесува за одстранување на акните и комедоните. Се постигнува чист изглед на лицето и се спречува создавање на лузни од акни. Оригиналната патентирана комбинација на Bakuchiol и Fluidactiv го враќа квалитетот на себумот на физиолошко ниво и ефикасно спречува појава на акни и комедони.Употреба: нанесете на цело лице, наутро и/или навечер на претходно исчистено лице со Sébium Gel moussant или Sébium H2O
  1.008,00 ден
  i h
  *
  *
  *