Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SEBIUM SENSITIVE CRÈME 30ml

  Производител: BIODERMA
  Крема за чувствителна кожа склона кон акни.Смирува,хидрира и отстранува неправилности кај чувствителна кожа склона кон акни.Делува анти-инфламаторно и хидрира во тек на 12ч. Без кератолитичко дејство.Употреба:нанесете еднаш или двапати на ден на претходно исчистено лице со Sébium Gel moussant или Sébium H2O.
  985,00 ден
  i h
  *
  *
  *