Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SENSIBIO AR 40ml

  Производител: BIODERMA
  Ултра - смирувачка нега која биолошки намалува и превенира црвенило.Го намалува интензитетот и превенира појава на црвенилo на кожата. Моментално смирува, хидрира и штити. Во неговиот состав екслузивниот иновативен Rosactiv™ патент директно делува на васкуларниот ендотелен фактор, еден од главните фактори одговорни за дилатација и ослабнување на капиларите на кожата, кои предизвикуваат црвенило.Употреба:нанесете секојдневно, наутро и/или навечер на претходно исчистено лице.
  1.083,00 ден
  i h
  *
  *
  *