Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SENSIBIO GEL CONTOUR DES YEUX 15ml

  Производител: BIODERMA
  Нега на кожа во подрачјето околу очите.Хидрантен гел кој ја смирува и хидрира кожата околу очите.Кожата станува заштитена и отпорна на надворешни влијанија. Употреба:нанесете еднаш до двапати дневно.
  669,00 ден
  i h
  *
  *
  *