Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SENSIBIO LIGHT 40ml

  Производител: BIODERMA
  Лесен смирувачки крем за чувствителна, нормална и комбинирана кожа.Моментално ја смирува и хидрира кожата.Употреба: наутро и/или навечер на претходно исчистено лице.
  869,00 ден
  i h
  *
  *
  *