Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SENSIBIO RICH 40ml

  Производител: BIODERMA
  Богат смирувачки крем за сува и многу сува кожа.Моментално ја смирува и хидрира кожата.Употреба: наутро и/или навечер на претходно исчистено лице.
  903,00 ден
  i h
  *
  *
  *