Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SENSIBIO TOLERANCE+ 40ml

  Производител: BIODERMA
  Нега која ја неутрализира хиперсензитивната,нетолерантна и кожа склона кон алергии.Го ублажува чувството на затегнатост и непријатност.Долготрајно ја смирува кожата. Интензивно хидрира.Употреба:нанесете секојдневно, наутро и/или навечер на претходно исчистено лице.
  1.205,00 ден
  i h
  *
  *
  *