Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SILAR FOOT POWDER 200ml

  Производител: FITOFARM
  Силар пудра за стапала.Содржи природно масло од чајно дрво,ефикасно во отстранување на непријатниот мирис на стапалата.Спречува прекумерно потење на стапалата,развој на бактериски и габични инфекции.Се нанесува неколку пати дневно на чиста и сува кожа.
  175,00 ден
  i h
  *
  *
  *