Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SILAR FOOT SPRAY 100ml

  Производител: FITOFARM
  Силар спреј против потење и непријатен мирис на стапалата.Го спречува прекумерното потење на стапалата и развојот на бактериски и габични инфекции.Ги суши,дезодорира и освежува стапалата.Се нанесува со прскање на чиста и сува кожа до потполно впивање.
  215,00 ден
  i h
  *
  *
  *