Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SILAR REPAIR CREAM 75ml

  Производител: FITOFARM
  Силар крем за испукани пети.Посебно формулиран за тврда,сува и испукана кожа на петите.Длабоко ја храни и обновува кожата.Во почеток се нанесува најмалку два пати дневно,а потоа по потреба.Со редовна употреба,кожата на стапалата ќе остане мека,здрава и мазна.
  168,00 ден
  i h
  *
  *
  *