Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SKIN TECH MELABLOCK HSP SPF30 CREAM 50ml

  Дневен крем за лице кој обезбедува висока заштита од сонце (анти-термички стрес),благодарение на физичките и хемиски агенси во својот состав.Како активни состојки содржи и антиоксиданти - агенси за заштита од штетните слободни радикали и против воспалување на кожата како потикнувач на Heat Shot Protein (HSP),кој ја активира природната синтеза на протеините во кожата и ја обезбедува нејзината заштита.Наменет за сите типови на кожа.
  1.376,00 ден
  i h
  *
  *
  *