Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SPIRULINA NIGRITA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА, ЧИСТА ОРГАНСКА СПИРУЛИНА 100%, БЕЗ ЈОД. ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА СО АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ . СОДРЖИ ПРОТЕИНИ, ВИТАМИНИ, АНТИОКСИДАНСИ И ГАМА ЛИНОЛЕИНСКА К-НА.
  945,00 ден
  Филтри Close