Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  Производител: SPIRULINA NIGRITA
  ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА, ЧИСТА ОРГАНСКА СПИРУЛИНА 100%, БЕЗ ЈОД. ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА СО АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ . СОДРЖИ ПРОТЕИНИ, ВИТАМИНИ, АНТИОКСИДАНСИ И ГАМА ЛИНОЛЕИНСКА К-НА.
  945,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *