Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  THERMAL MICELLAR WATER PURIFIES 250ml

  Производител: URIAGE
  Термална мицеларна вода за масна кожа и кожа со акни.Содржи: AHA комплекс кој има кераторегуларно дејство,себум редуцирачки комплекс кој ја регулира продукцијата на себум и состојки кои ја регулираат инфламацијата на кожата.
  480,00 ден
  i h
  *
  *
  *