Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALPHA LIPOIC ACID 100mg x 60 капсули

  Производител: NOW FOODS
  Алфа Липоична Киселина (ALA) е уникатна бидејќи го поддржува елиминирањето на слободните радикали. ALA исто така ги преработува Витамините Ц и Е, со продолжување на нивното дејство.Заедно со витамините од Б групата помага во претварање на јаглехидратите, мастите и протеините од храната во енергија која организмот може после да ја употребува.
  1.005,00 ден
  i h
  *
  *
  *