Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ASHWAGANDHA 450mg x 90 капсули

  Производител: NOW FOODS
  Ashwagandha-Тоник за целиот организам.Содржи фитонутриенти кои го регуларираат организмот кога е изложен на физички или психички стрес и му помага на телото да се прилагоди.Го контролира стресот,Регулира ниво на хормони во телото,Зголемува виталност и долговечност.Го јакне сексуалниот потенцијал, ги балансира машките полови хормони, поттикнува број и подвижност на сперматозоидите и поволно делува во регулирање на проблемите со машката неплодност.
  1.479,00 ден
  i h
  *
  *
  *