Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOASTIN 4mg x 60 желатински капсули

  Производител: NOW FOODS
  BIO ASTIN - НАЈМОЌЕН ПРИРОДЕН АНТИОКСИДАНТ.BioAstin е каротеноид произведен од микроалгата Haematococcus, која е најбогат природен извор на астаксантин.500 пати посилен од витаминот Е,6000 пати посилен од витаминот Ц,10 пати посилен од бета-каротенот
  1.844,00 ден
  i h

  Заштита од срцев и мозочен удар,намалување на лошиот холестерол,поддршка на имунолошкиот систем,антиканцерогено дејство,го зголемува нивото на енергија итн.

  *
  *
  *