Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BROMELAIN 2400 GDU/g - 500mg x 60 капсули

  Производител: NOW FOODS
  Бромелаин-Природен дигестивен ензим.Бромелаин е протеин присутен во стеблото и сокот од ананас.Полезности:Ја помага дигестијата на храната, го стимулира разградувањето на протеините и ја подобрува апсорпцијата на хранливите материи,Превенција од појава на чир во желудникот,го намалува апетитот и телесната тежина.
  1.414,00 ден
  i h
  *
  *
  *