Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CALCIUM CITRATE x 100 таблети

  Производител: NOW FOODS
  CALCIUM CITRATE - ВИСОКО АПСОРБЛИВА ФОРМА.Синергетска формула на калциум со цинк,витамин Д2, магнезиум, бакар и манган.Потпора за здрави и силни коски,нормална мускулна функција,одржување на нормална коса, нокти и кожа,нормален енергетски метаболизам.
  912,00 ден
  i h
  *
  *
  *