Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DHA-500 x 90 меки капсули

  Производител: NOW FOODS
  DHA-500-за бистар ум и здраво срце.DHA/EPA,придонесуваат во одржувањето на нормален крвен притисок,придонесуваат во одржувањето на нормално ниво на триглицериди во крвта,придонесуваат во одржувањето на нормална функција на срцето.Поддршка на здравјето на мозокот.
  2.245,00 ден
  i h
  *
  *
  *