Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CoQ10 30mg x 60 капсули

  Производител: NOW FOODS
  CoQ10 - 30мг. Неопходен за продукција на клеточна енергија.Поддршка на срцевиот мускул,го намалува високиот крвен притисок,ја зголемува силата и физичката енергија,Моќен антиоксидант кој природно го успорува процесот на стареење.
  1.020,00 ден
  i h
  *
  *
  *