Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CoQ10 100mg x 50 меки капсули

  Производител: NOW FOODS
  Коензимот Q10 (CoQ10) е соединение кое има централна улога во производство на клеточната енергија.CoQ10 има во целото тело, но е особено концентриран во срцето, црниот дроб и бубрезите и откриено е дека производството се намалува со возраста.Кардиоваскуларно здравје,моќен антиоксидант.
  1.646,00 ден
  i h
  *
  *
  *