Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  L - ARGININE 500mg x 100 капсули

  Производител: NOW FOODS
  L-Arginine-Поздраво и поцврсто тело.L-Arginine претставува амино киселина која е важен претходник на азотниот оксид и на тој начин игра улога во дилатацијата на крвните садови.Го намалува заморот и го стимулира растот на мускулите,Го зголемува производството на азотен оксид,Го поддржува имунолошкиот систем и сексуалното здравје.
  1.020,00 ден
  i h
  *
  *
  *