Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  L-LYSINE 500mg x 100 капсули

  Производител: NOW FOODS
  L-Lysine е неопходна за производство на сите протеини во телото, и е неопходна за одржување на структурниот протеински колаген и еластин, кои ги формираат сите сврзни ткива, како што се кожата, тетивите и коските.Полезности:Афти,Herpes Zoster,Помага при апсорпција на калциум и формирање на колаген,Топење на масти и намалување на холестерол,Дистрофија на мускулите,Аритмија.
  729,00 ден
  i h
  *
  *
  *