Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  MAGNESIUM CITRATE 200mg x 100 таблети

  Производител: NOW FOODS
  Магнезиумот е потребен за повеќе од 300 биохемиски реакции во телото.Тој помага во одржувањето на нормална функција на мускулите и нервите и ги одржува коските здрави.Магнезиумот е вклучен во енергетскиот метаболизам и синтезата на протеини.
  998,00 ден
  i h
  *
  *
  *