Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SUPER OMEGA 3 - 6 - 9 1200mg x 90 меки капсули

  Производител: NOW FOODS
  Super Omega 3-6-9 е балансирана мешавина на 3 “добри масти”.Природен концентрат од семе од лен, лисичинка и избрани риби (сардини, скуша, сардела. Идеална комбинација за поддршка на здраво срце и холестерол, здрава кожа,коса и нормален метаболизам на масти
  1.253,00 ден
  i h
  *
  *
  *